1.DAHİLEN (İÇEREK); ASPİR YAĞI KULLANIMI

Sabah, öğle ve akşam olmak üzere yemeklerden yaklaşık 20-30 dk önce aç olarak 1 tatlı kaşığı Aspir yağı tüketiniz. Günde toplam 3 tatlı kaşığı Aspir yağı içilmesi ve uygulamaya düzenli devam edilmesi tavsiye edilir.

* Yağı sade tüketemiyorsanız; kaynar sıcak olmamak şartıyla (en fazla ılık olabilir), istediğiniz herhangi bir şeyle karıştırıp tüketebilirsiniz.

ÖRNEĞİN: Yarım bardak ılık suya, bir tatlı kaşığı aspir yağı, bir tatlı kaşığı elma sirkesi ilave ederek.


2. HARİCEN (SÜREREK); ASPİR YAĞI KULLANIMI

Minimum: Günde 1 kez, 1 ay boyunca

İdeali: Günde 2 kez (sabah ve akşam), 3 ay boyunca

Uygulama: CLA Aspir Tohumu Yağı, içerdiği yüksek orandaki linoleikasit (Omega-6) nedeniyle çabuk kuruyan yağlardandır, kısa süreli masajlarla uygulamak gerekir.

Yağı sürerken hareketlerin mutlaka aşağıdan yukarıya doğru olması gerekir. Özellikle karın bölgesine yapacağınız dairesel hareketler mümkün olduğunca küçük bölümler halinde olmalı ve tekrarlanmalıdır. Karın, kalça, basen, kol ve bacaklara uygulanabilir. Karın ve basen bölgesine uygulamadan sonra mümkünse mekik hareketi veya hızlı yürüyüş yapılması çok daha etkili olur.


3. DAHİLEN (YEMEKLERDE); ASPİR YAĞI KULLANIMI

Her türlü sıcak ve soğuk yemeklerde, salatada ve kızartmalarda doğrudan veya sos katkısı olarak, kahvaltıda peynir, zeytin veya rafadan yumurtanın üzerinde, sade veya baharatlı olarak kullanılabilir.

Aspir tohumu yağının yan etkisi: Bu ürün ilaç değildir. Herhangi bir hastalığı önleme ya da tedavi amacıyla reçete ile satılan ilaçların yerine kullanılamaz. Yukarıdaki bilgiler tavsiye mahiyetindedir. Önerilen ölçüde kullanıldığı sürece herhangi bir yan etkisi yoktur.